Sektörde lider firma olan SMH Makine endüstriyel mutfak makinelerinin yanında aynı kalitede bubble waffle makinesi ev tipi döküm granit waffle tavalarınıda kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Bubble Waffle endüstriyel sektörde olduğu gibi artık evlerimizin mutfağına da girmeye başladı.Güzel estetik sunumu ve lezzeti sayesinde klasik waffle’ı tahtından etmeye hazırlanan bubble waffle özellikle pandemi dönemi sonrası bubble waffle makinesi ev tipi döküm granit tavalarımızla evlerimize girmeye ve çocuklarımızı mutlu etmeye başladı 🙂

SMH Olarak endüstriyel mutfağın yanında ev mutfağı ürünleri imalatı ve tecrübemiz ile harmanladığımız  döküm granit waffle tavalarımızdan bahsetmek gerekirse ;

 • 1,5 kg ağırlığındadır ve alüminyum alaşımlı dökümdür; bu özelliği sayesinde çabuk ısınır , çabuk soğur ve ısıyı muhafaza eder.

  bubble waffle makinesi ev tipi 3

  bubble waffle makinesi ev tipi 3

 • Bubble waffle makinesi ev tipi ‘nın Ahşap sapları ısı iletkenliği düşük yüksek dansiteli dişbudak ağacından üretilmiştir.
 • Granit waffle tavası Granit teflon teknolojisi sayesinde sürtünmelere karşı uzun ömürlüdür ve hiç bir şekilde yapışma olmamaktadır.
 • Döküm waffe tavalarında ısı iletkenliği yüksek döküm plakalarla 2,5 dk gibi kısa bir sürede 1 adet waffle üretebilirsiniz.
 • Bubble Waffle üretiminizin sürekliliğini yedek parçalarımızla sağlayabilirsiniz.
 • Ürünlerimizde 2 yıl garanti bulunmaktadır.
 • Waffle Tava setini elektrikli veya tüplü ocakta kullanabilirsiniz.
 • Canlı destek hattımıza siparişinizi verdiğiniz takdirde ürünleriniz ertesi gün kargolanmaktadır.

Ürünlerimizi Bubble Waffle Makinesi Linkinden veya Smhtrend Ev Mutfağı linkinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.Ayrıca ev mutfağına bağlı tencere setleri ürünlerimizi linkten inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bubble waffle ince yapısı sebebiyle normal waffle hamuruyla istenilen kıvamda yapılamamaktadır.Bu sebepten bubble waffle tarifi ‘mizi incelemenizi öneririz 🙂

Eğer bir kafeniz varsa ve hazır waffle mixi kullanmak istiyorsanız buradaki iletişim numaralarından bize ulaşıp ,  bubble waffle mixinizi temin edebilirsiniz.

Bubble waffle döküm tavamızın yanında incelemek isteyeceğiniz ürünlerimizde bulunuyor. bubble waffle kutusu veya bubble waffle teli satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.

Eğer bir kafeniz varsa 2 yıl garantili ve sınırsız yedek parça teminine sahip Smh marka bubble waffle makinelerimizin tanıtım videosunuda inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel tip bubble waffle makinemiz

Endüstriyel tip bubble waffle makinemizle kaliteli ürünler hazırlayıp paket servis veya tabakta servis imkanıyla yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.Bu konuda size 7/24 destek sağlayacak ekibimizle ve sınırsız yedek parça olanaklarımızla yanınızdayız.Bubble waffle makinesi linkinden ürünlerimizi inceleminizi öneririz :)Ürünlerimizi aldıktan sonra ücretsiz danışma ve garanti sağlıyoruz.Ürünlerimizi her zaman kaliteli ham maddelerden üretiyoruz.Ürünlerimizi ilk gördüğünüz anda farkı anlayacaksınız.